Ogłoszenia parafialne
Na VII Niedzielę Wielkanocy (Wniebowstąpienie)
24. 05. - 30. 05. 2020 r.


W związku z rozporządzeniami władzy państwowej i kościelnej w najbliższym okresie nie będzie:
- kursu przedmałżeńskiego
- przygotowań do sakramentu bierzmowania
- Na Mszach świętych może być obecnych tylko 90 osób


Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Dziś także przypada Dzień modlitw za kościół w Chinach.

We wtorek (26 maja) – Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach.


W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z Nabożeństwem majowym o godz. 17:30


Jeżeli ktoś z parafian lub sympatyków sanktuarium pragnie uczestniczyć z naszą wspólnotą  w Mszy św., to informujemy, że na Facebooku będzie transmisja Mszy św. z naszego kościoła o godz. 15:00.


Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.


Informujemy, że do parafii można dodzwonić się na poprzedni stacjonarny  numer telefonu: 22 779 24 53. Numer tymczasowy został wyłączony.


Za tydzień – uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od piątku trwa nowenna. A w sobotę poprzedzającą uroczystość, po Mszy św. wieczornej będzie Adoracja oczekiwania do godz. 21:00. Pamiętajmy też o kończącym się okresie Komunii Świętej wielkanocnej.


W tym roku nie przygotowujemy się do procesji w Uroczystość Bożego Ciała, która przypada 11 czerwca.  Natomiast przygotowujemy się do I Komunii Świętej dzieci parafialnych, która odbędzie się właśnie w uroczystość Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 11:30. Dzieci parafialnych do I Komunii św. jest sześcioro, a ta Msza św. będzie wyłącznie dla nich i ich rodzin. Dzieci z Ośrodka szkolno-wychowawczego i pozostałe dzieci ze Szkoły Społecznej im. Świętej Rodziny pójdą w terminach wrześniowych.


Według nowych rozporządzeń władzy państwowej, na terenie kościoła na 10 m2 może znajdować się jedna osoba, dlatego w naszym kościele będzie mogło przebywać 90 osób, a jeżeli będzie taka potrzeba, to będzie równocześnie druga Msza św. w kaplicy sanktuaryjnej w dolnej części kościoła.


W kruchcie kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do czytania. Są też pamiątki z naszego sanktuarium. 
Niech Boża Opatrzność ma wszystkich w opiece, a dobry Bóg niech błogosławi parafianom, ich rodzinom, gościom i wszystkim czcicielom św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli.